* Támogatás

Kedves fórumozók!
Megkérünk mindenkit, hogy az adott ötlet támogatása (vagy épp nem támogatása) mellett legalább egy kerek egész mondatban fejtse ki, hogy miért teszi azt, így elkerülve a felesleges, rövid válaszokat.
Ez elkerülhető hozzászólás helyett a karma gombok használatával.

Szerző Téma: Zuhanás a mapp alá  (Megtekintve 116 alkalommal)

Sophia Hartley

• 52
  • Munkamániás
  • Szerveren használt név: Sophia Hartley
    • Profil megtekintése
Zuhanás a mapp alá
« Dátum: 2019. október 04. - 02:18:22 »
0
Neved [ID]: *Sophia Hartley*
Ötlet pontos megnevezése: *Mapp alá zuhanás szerveren*
Ötlet hosszú leírása: *Például /zuhanok, vagy hasonló mint a sampon is szokott lenni, ilyenkor persze meghalnánk és kórházba újra élednénk*
Kép, videó az ötletről (opcionális): *Nincs*
Miért lenne jó, ha bekerülne az ötleted?: *Sajnos sűrűn előfordul, hogy bezuhanunk a mapp alá a szerveren crash és egyéb okok miatt, és nincs admin például éjszaka vagy délelőtt. Erre az esetre kellene valami parancs a játékosoknak is, mert szörnyű az ha valaki beesik a mapp alá hiába indítja újra a játékot, ugyan oda kerül vissza azaz a mapp alá. Ne kelljen arra várni, hogy legyen egy admin aki kitudja szedni a játékost a semmiből, hogy újra játszani tudjon. A játékosoknak is könnyebb lenne és az adminoknak is.*

Köszönöm ha elolvastad

Jhon Conor

• 176
  • Szerveren használt név: Turnbull Matthew
    • Profil megtekintése
Re:Zuhanás a mapp alá
« Válasz #1 Dátum: 2019. október 05. - 07:18:59 »
0
Igaza van mert az a jobbik eset ha meg is hal a karakter de ha nem akkor nem lehet onnan ki jönni

Aquarius

• Főadminisztrátor
  • 39
  • Vízöntő
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2019. október 05. - 07:23:58 »
+1
Ha discordon írtok én feltudok jönni bármikor.

Sophia Hartley

• 52
  • Munkamániás
  • Szerveren használt név: Sophia Hartley
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2019. október 05. - 09:42:04 »
0
Ha discordon írtok én feltudok jönni bármikor.

3 nappal ezelőtt senkit sem találtam, hogy segítséget tudjak keresni az egyik játékosnak aki pont a kocsi gumiját javította és a műhelybe crashalt ki. :(  Nagyon kellene erre megoldás szerintem. Nekem is volt, hogy csak másnap tudtam kiszedetni magam a semmiből.  :(