Szerző Téma: Jordan - Unban  (Megtekintve 287 alkalommal)

Ĵọrḏąn 🤙 ☘️

• 93
  • "Nevet és titulust szeretnék"
  • Szerveren használt név: MG MG
    • Profil megtekintése
Jordan - Unban
« Dátum: 2019. augusztus 26. - 19:14:52 »
0
Neved: *Jordan Lawrence*
Adminisztrátor neve: *Atticus*
Kitiltás történt (éééé.hh.nn.): *2019.08.26*
Pontos indok: *Adminügy hátráltatása,ooc stilus,NonRP,Stílusodon változtass*
Mi történt pontosan: *Kivittem az egyik kocsimat driftelgetni és bekanyarodtam az egyik utcára ahol egy rendőrautó állt a járdán, betartva a szabályokat elmentem mellette és utánnam fordultak,és levillogtak,majd ezután férre álltam,ekkor oldalból nekem jött Luigi aki vezette a rendőrautót,majd benyomott egy bindet csak,ekkor kb 5 percig állt az RP semmit nem léptek,majd egyszer kiszáll Luigi a kocsiból,majd arra utasít engem,hogy szálljak ki a járművemből,és feküdjek le a földre,ekkor elmenekültem és bementem az egyik farmra elbújni,de utánnam jöttek így a farmon "kergetőztünk" ,majd kiszálltam a kocsiból és elfutottam,de animba lőttek,majd ic rádióztam valakinek,hogy mi a helyzet,de Luigi ooc le minősített idézem "Nem vagy a szerverre való!",ekkor elkezdtünk veszekedni,de ő már hívta is az admint,majd elmondta a bánatát,és bekerültem jailbe,amit egyébként Luigi is kaphatott volna.*
Kitiltás időtartama: *5nap*
Unban kérelmed oka: *Szeretnék vissza menni a szerverre RPzni normális keretek között.*
Rövid ismertető, hogy pontosan mit is csinálnál másképp, ha újra játszhatnál: *Nem állok le olyanokkal akik nemtudják a frakcióra vonatkozó szabályokat.*

Atticus

• Szuper Admin
  • 107
    • Profil megtekintése
Re:Jordan - Unban
« Válasz #1 Dátum: 2019. augusztus 26. - 21:03:04 »
+1
Adminisztrátori hozzászólás:
Szervusz!
A ban kiváltó oka az OOC-n mutatott stílusod volt, amivel többszöri kérésre sem tudtál mit kezdeni.
Logok:
[OOC]Jordan Lawrence: (( mi a gecimnek vagy pds ))
[OOC]Jordan Lawrence: (( FOGD MÁR BE ))
[OOC]Jordan Lawrence: (( hjidd el leszarlak ))
[OOC]Jordan Lawrence: (( KUSSOLJ ))
PM: Jordan_Lawrence [ID: 7]: Akkor szedjé fel ha ilyen okos vagy
PM: Jordan_Lawrence [ID: 7]: Lehet luigikának ez a taktikja hogy izomból nekem baszódik és úgy kap el és az természetesen nem nonrp mert pds

Amennyiben moderálod magadat, hajlandó vagyok feloldani a bannodat, természetesen úgy, hogy a dupláját kapod mindenféle hasonló, a stílusodból akadó további szankciónak.
A jailed megmarad, a holnapi nap folyamán kérlek keress fel TeamSpeaken az unban végett.
Kellemes estét/reggelt/napot!
« Utoljára szerkesztve: 2019. augusztus 26. - 22:14:08 írta Atticus »

Cody ツ

• 126
  • Szerveren használt név: Cody Vaham
    • Profil megtekintése
Re:Jordan - Unban
« Válasz #2 Dátum: 2019. augusztus 27. - 20:00:45 »
0
Globális Moderátori hozzászólás:
Az UB-t tudtommal megkaptad, ezesetben zárom/helyezem!
Üdv Cody vagyok.