* Támogatás

Kedves fórumozók!
Megkérünk mindenkit, hogy az adott ötlet támogatása (vagy épp nem támogatása) mellett legalább egy kerek egész mondatban fejtse ki, hogy miért teszi azt, így elkerülve a felesleges, rövid válaszokat.
Ez elkerülhető hozzászólás helyett a karma gombok használatával.

Szerző Téma: Szerver Költöztetés  (Megtekintve 554 alkalommal)

Cody ツ

• Fő Fórum Moderátor
  • 97
    • Profil megtekintése
Re:Szerver Költöztetés
« Válasz #15 Dátum: 2019. szeptember 21. - 14:19:54 »
0

Nagyon nem lenne felesleges,sok idő igen,de megérné,mert csomóan LV-t akarnak,LS unalmas nagyon..mellesleg erre a 20playerre kár futtatni a szervert,alig van vele foglalkozva.
[/quote]

20 player? Naponta 40+ ember van fent, a 60+ is régen volt a szerver statisztikái szerint 1 hét alatt, 79% nőtt az átlag player szám.  :)

Sophia Hartley

• 52
  • Munkamániás
  • Szerveren használt név: Sophia Hartley
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2019. szeptember 21. - 16:01:12 »
0
LV-t imádtam, LS tényleg túl nagy, ha fent vagyok szerveren jó ha két játékost látok a 36-ból az utcán. Nem egyszer egy lelket se látni rp-ni az utcákon mintha kihalt lenne a város.

Aquarius

• Főadminisztrátor
  • 39
  • Vízöntő
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2019. szeptember 21. - 18:24:27 »
0
Én támogatom az ötletet, de nem hiszem, hogy a vezetőség megcsinálná. Meg alapból szerintem elsőnek a jelenlegi hiányosságokat kellene javítani.

Abramov

• 302
  • "Ess hanyat"
  • Ne a lelked kopjon, hanem a hét hátsó gumid.
  • Szerveren használt név: Zed Quimby
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2019. szeptember 24. - 18:54:25 »
+1
Sok időt venne igénybe,  meg akkor nullázni is kellene mindenkit ami nem jó ötlet,  egyesével átpakolni a házakat  az +idő.  Modelleket átmodolni,  munka CP kordináták stb stb.   Egyszerűbb lenne SF-et kivenni, és LV-t a helyére rakni.

Ĵọrḏąn 🤙 ☘️

• 90
  • "Nevet és titulust szeretnék"
  • Szerveren használt név: MG MG
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2019. október 12. - 23:10:28 »
0
Nagyon jót tenne a szervernek,de nem kis munka vissza költözni LV-be,de nyilván sokkal jobb lenne. TÁMOGATOM